Projektowanie tarasów i balkonów

Projektowanie tarasów i balkonów Warszawa

Taras lub balkon straszą pustką, zamiast stanowić przytulną i wygodną przestrzeń? A może przy domu nie ma jeszcze tarasu, na którym można by spędzić czas? Powierz kompleksowy projekt ekspertom i ciesz się dodatkowym letnim salonem.

Tarasy i balkony to przestrzenie, które wymagają indywidualnego i specjalnego potraktowania. Znajdują się na pograniczu wnętrza i otwartej przestrzeni. Stanowią często przedłużenie mieszkania, apartamentu lub domu. Ta charakterystyka sprawia, że projektowanie tarasów i balkonów to zadanie specjalne i złożone.

Nasze projekty opracowujemy w oparciu o potrzeby, gusta i marzenia Klientów, ale wielkie znaczenia mają wymogi techniczne, które należy spełnić, aby taras lub balkon służyły swym użytkownikom w bezpieczny sposób przez długie lata.

Projekt rozpoczynamy od rozmowy z Klientami, pomiarów i zapoznania się z “duchem” miejsca. Następnie tworzymy i konsultujemy wspólnie z Klientami projekt zawierający wszystkie niezbędne do realizacji detale, takie jak wybór technologii i materiałów, dobór gatunkowy roślin, wybór mebli, oświetlenia, nawadnianie, aż po drobne dekory i detale, które wpływają na finalne wrażenie. Projekt tworzymy tak długo, aż jest on w pełni satysfakcjonujący dla Klientów.

Nasze projekty są przemyślane i drobiazgowe, bo wierzymy że tylko taki projekt daje gwarancję osiągnięcia w rzeczywistości celów postawionych przez Klientów. Bez zbędnych niespodzianek w trakcie realizacji.

Już dziś spotkajmy się i porozmawiajmy o Państwa wymarzonym tarasie.

AranżacjaTarasów.PL – Wspólnie stwórzmy piękną przestrzeń

telefon: 604 481 191
biuro@aranzacjatarasow.pl


Złóż niezobowiązujące zapytanie i dowiedz się więcej