Donice ogrodowe na wymiar

Każdy taras, balkon czy loggia mają inne wymiary. Aby urządzić je w sposób spersonalizowany i indywidualny, produkujemy donice drewniane wykonywane na wymiar. Dowolna szerokość, głębokość i długość donicy, to gwarancja, że donica w idealny sposób zajmie przestrzeń tarasu, a rośliny w niej sadzone otrzymają optymalne warunki do wzrostu. Oprócz wymiaru, personalizujemy także gatunek drewna, jego fakturę, koloryt, sposób wykończenia.

Nasze donice oprócz spersonalizowanego rozmiaru i materiału mają także dowolny kolor, by spójnie wpasować się w projekt i być naturalną częścią tarasu lub balkonu.
Nasze donice są ponadto ocieplone styropianem, dzięki czemu rośliny lepiej znoszą zimowe warunki, a korzenie nie są narażone na uszkodzenia mrozowe.
Wykonanie donic z najwyższa starannością, całkowicie ręcznie, to gwarancja, że będą służyły Klientom przez lata bez utraty walorów estetycznych.

A co zrobić, jeśli drewno nie jest Państwa ulubionym materiałem? Spokojnie. Współpraca z producentami donic z tworzyw sztucznych, włókien szklanych, betonu, a nawet metalu, to gwarancja, że zaspokoimy każde życzenie.

AranżacjaTarasów.PL – Wspólnie stwórzmy piękną przestrzeń

telefon: 604 481 191
biuro@aranzacjatarasow.pl


Złóż niezobowiązujące zapytanie i dowiedz się więcej